Specjalizacje Vegacom

Infrastruktura telekomunikacyjna i sieciowa

Współczesna telekomunikacja przestała opierać się tylko na komunikacji głosowej. Potrzeba mobilności połączona z koniecznością stałego dostępu do internetu powoduje, że łączność stanowi podstawę skutecznego działania firm i instytucji. Dział Systemów TELCO - NETWORK w swojej ofercie posiada rozwiązania o tej specjalizacji.

Systemy ochrony

Żyjemy w czasach w których przestrzeń miejską, komercyjna, a także wiele obiektów użyteczności publicznej trzeba chronić i to nie tylko przez dewastacją ze strony użytkowników ale również przez klęskami żywiołowymi.

Dlatego by wspierać naszych Klientów w procesach projektowania i wdrażania obiektów powstał w naszej firmie dział Zabezpieczeń i bezpieczeństwa energetycznego, który specjalizuje się w tego typu rozwiązaniach.

Systemy wideokonferencyjne

Współczesne firmy i instytucje organizują pracę w sposób, który wymaga komunikacji między osobami znajdującymi się fizycznie w różnych lokalizacjach, często oddalonych od siebie o dziesiątki, a czasami nawet tysiące kilometrów. Obecnie najczęściej stosowaną w takich sytuacjach formą kontaktu są rozmowy telefoniczne, komunikatory internetowe oraz poczta elektroniczna. Jednak żadna z tych nowoczesnych form kontaktu nie jest w stanie zastąpić najstarszej i najbardziej bezpośredniej - spotkania. Ilość komunikatów niewerbalnych przekazywanych podczas spotkania powoduje, że w przypadku szkoleń, narad, raportowania jest to jedyna naprawdę skuteczna forma kontaktu. Z drugiej strony tempo pracy oraz konieczność ograniczania kosztów powodują, że podróże służbowe nie są możliwe tak często jak wymagałaby tego konieczność bezpośrednich spotkań.

Rozwiązaniem może być system wideokonferencyjny - zestaw urządzeń i do transmisji obrazu wideo i dźwięku, umożliwiający realizację komunikacji między użytkownikami. Takie połączenie może być realizowane między dwoma użytkownikami lub obejmować większą grupę, która jednocześnie uczestniczy w wideokonferencji. Połączenia między użytkownikami są realizowane przez sieć komputerową IP. Aby prowadzić transmisję w jakości HD (720p) wystarczy 800 kb/s!

Systemy audiowizualne i Digital Signage

Przestrzeń miejska i komercyjna, a także wiele obiektów użyteczności publicznej wzbogacają się o innowacyjne rozwiązania do wyświetlania obrazu.

Oferowane rozwiązania audiowizualne stosowane są w edukacji, a także do wyposażenia sal konferencyjnych, centrów kongresowych, zarządzania multimediami w instalacjach komercyjnych i inteligentnego domu.

Transmisje online

Rejestracja video, transmisja na żywo, streaming podczas obsługi imprez firmowych

Szkolenia

Firma VEGACOM świadczy usługi szkoleniowe dla rozwiązań znajdujących się w naszej ofercie. Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą specjalistów. Kompetencje naszych pracowników potwierdzają liczne uzyskane certyfikaty.

Usługa wynajmu

Oferujemy Państwu wynajem sali wideokonferencyjnej znajdującej się w naszym biurze. Do dyspozycji naszych gości  mamy klimatyzowaną sale konferencyjną wyposażoną w kodek wideokonferencyjny Polycom oraz dwa monitory Ceny wynajmu rozpoczynają się już od 30 PLN netto za godzinę.

Dzięki gęstej sieci partnerów możemy udostępnić naszym Klientom podobne sale wideokonferencyjne niemalże na całym świecie.
Oferujemy również możliwość wynajęcia kompletnego zestawu wideokonferencyjnego Polycom oraz obsługę połączenia wideokonferencyjnego w siedzibie klienta.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.
 

Dział Wdrożeń i Wsparcia Technicznego

Nasz serwis świadczy usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne dla rozwiązań znajdujących się w naszej ofercie. Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą specjalistów. Kompetencje naszych pracowników potwierdzają liczne uzyskane certyfikaty.