; Finanse i ubezpieczenia
preloader
preloader

Finanse i ubezpieczenia

Sektor finansów i ubezpieczeń od lat przoduje w inwestycjach w rozwiązania teleinformatyczne. Współczesne systemy rozliczeniowe wymagają nie tylko niezawodnych łącz internetowych, ale przede wszystkim zaawansowanych systemów bezpieczeństwa, które są gwarantem poprawności przeprowadzanych transakcji finansowych i bezpieczeństwa danych klientów. Dzięki systemom wideokonferencyjnym i call-center instytucje finansowe zapewniają klientom najwyższą jakość obsługi i dostępności usług.

 

W ofercie VEGACOM znajduje się szereg rozwiązań, które pozwalają na budowę każdego poziomu systemów bankowych, finansowych i ubezpieczeniowych. Od sieci szkieletowych, przez najwyższej klasy systemy bezpieczeństwa korporacyjnego i urządzenia do backupu danych po tokenowe rozwiązania autoryzacyjne dla klientów końcowych – dysponujemy technologią, wiedzą i kompetencjami pozwalającymi na wsparcie Partnerów w realizacji zarówno prostych, jak i zaawansowanych projektów.

Znak wodny w tle

Donec ac consectetur nisl. Nullam quis tellus elit. Nulla mattis, orci at accumsan commodo, nulla nisi aliquam nunc, sit amet vestibulum massa nunc eget elit. Vivamus id metus nec libero semper porta. Aenean eu iaculis nulla. Morbi et eros sapien. Suspendisse elit magna, finibus id vestibulum ut, eleifend vel justo. Vivamus cursus tellus lorem, ac dictum nisi ornare non.

Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji audiowizualnych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kliku komponentów u klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.