POZNAJ NASZĄ FIRMĘ

Zrealizowane projekty pozwoliły firmie na ugruntowanie swojej pozycji oraz zdobycie doświadczenia i kompetencji, które dziś pozwalają jej na realizację nawet niekonwencjonlanych projektów.

Pochodząca z Rzeszowa spółka VEGACOM S.A. specjalizuje się w projektowaniu, wdrażaniu oraz serwisowaniu zintegrowanych systemów sterowania. Systemy te pozwalają na sterowanie za pomocą jednostki sterującej (panel ręczny lub ścienny) pracą urządzeń elektroniki konsumenckiej, systemów multimedialnych, automatyki budynkowej w wygodny i intuicyjny sposób. Asortyment produktow zawiera procesory sterujące, ręczne i naścienne panele sterujące, które mogą współpracować ze sobą na Wiele sposobów, zależnie od konfiguracji systemu. Systemy sterowania mają zastosowanie w salach konferencyjnych, edukacyjnych, hotelach, w instalacjach rezydencjalnych i wielu innych.

Zrealizowane projekty pozwoliły firmie na ugruntowanie swoje pozycji i zdobycie doświadczenia i kompetencji, które dziś pozwalaja jej na realizację nawet niekonwencjonlanych projektów. Pozwala nam to na opracowanie indywidualnych rozwiązań dla każdego klienta w zakresie zaawansowanych technologii telekomunikacyjnych i audio-wideo oraz profesjonalnych systemów zabezpieczeń.

SPONSORING

W dniu 27 września 2016 roku, nasza Firma po raz kolejny przedłużyła umowę sponsorską z najbardziej lubianą drużyną siatkarską w Polsce (o ile nie na świecie). Nie ukrywamy, że to dla nas ogromna satysfakcja.

Historia naszej współpracy rozpoczęła się w 2011 roku kiedy to VEGACOM oraz Asseco Resovia Rzeszów podpisały umowę o współpracy. Obok wsparcia finansowego umowa dotyczyła również wsparcia technologicznego przy realizacji transmisji internetowych w nowych atrakcyjnych technologiach.

Od tego czasu zmieniło się wiele:
  • Mistrzostwo Polski w sezonie 2011/2012 i Finał Pucharu CEV,
  • Mistrzostwo Polski w sezonie 2012/2013, Super Puchar Polski oraz Finał Pucharu Polski,
  • Wicemistrzostwo Polski w sezonie 2013/2014,
  • Mistrzostwo Polski w sezonie 2014/2015 oraz II miejsce w Lidze Mistrzów.

 

KARIERA

VEGACOM jest miejscem, w którym ludzie energiczni, kreatywni i zaangażowani pracują wspólnie jako członkowie zespołów oraz ich liderzy, aby wspólnie osiągać ambitne cele. Innowacyjność jest naszą siłą

Nasz nieustanny sukces zawdzięczamy niestandardowym pomysłom, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć atmosferę sprzyjającą generowaniu nowych idei. Pracownicy naszej firmy są innowacyjni i inspirujący i zależy nam na tym, aby tak pozostało. Staramy się wspólnie osiągać jak najlepsze wyniki. W naszą politykę rekrutacyjną wpisana jest różnorodność, zarówno kultur, jak i doświadczeń. Wspieramy jednostki, aby W pełni wykorzystywały swój potencjał. Uważamy, że wspólna praca, wdrażanie pomysłów i koncepcji w biznesową rzeczywistość daje ogromną radość i satysfakcję, a przy okazji jest też zabawą.

MEDIA O NAS

Poniżej prezentujemy wybrane materiały prasowe, które dotyczyły naszej firmy, bądź też projektów w tkórych braliśmy czynny udział.

GOSPODARKA PODKARPACKA

DOTACJE I PROJEKTY UE

Dostęp do środków finansowych ma zasadnicze znaczenie w kontekście rozwoju przedsiębiorstwa i rozszerzania jego działalności. UE zapewnia polskim firmom finansowanie w różnych formach - dotacji, pożyczek, a w niektórych przypadkach gwarancji. UE finansuje określone projekty. Nasza firma wpisuje się w tą politykę nie tylko jako beneficjent projektów ale również i uczestnik ich realizacji. Zrealizowaliśmy liczne ini-resorcie, które finansowane były ze środkow zewnętrznych. To ważne i istotne doświadczenie, które pozwala nam rozumieć oczekiwania inwestora, zadeklarowane przez niego wskażniki i określone harmonogramem terminy.