preloader
preloader
Data dodania: 27 July 2017r.

Nowa Hala Podpromiu

Głównym celem przebudowy hali na Podpromu jest zwiększenie liczby miejsc dla kibiców. Powiększone mają być sektory za boiskiem, dzięki temu obiekt będzie w stanie pomieścić 7300 widzów (obecnie 4300). Dodatkowe trybuny utworzą formę kotła, ma to zapewnić niepowtarzalną atmosferę w trakcie wydarzeń sportowych i artystycznych. Powstanie również strefa VIP dla sponsorów i gości zaproszonych na mecze.

Nie zapomniano o zapleczu – sportowcy będą mogli tam trenować oraz korzystać z zabiegów odnowy biologicznej. CIekawy elementem będzie aleja poświęcona wybitnym zawodnikom, którzy wystepowali na hali. Koszt odnowy szacuje się na 30 mln zł.

 

Wróć do listy
Data dodania: 27 July 2017r.

Samsung nowe CCTV

Seria kamer Wisenet X z innowacyjnym zestawem układów scalonych to nowa propozycja Hanwha Techwin. Cechy, którymi wyróżniały się dotychczasowe serie produktów Wisenet zosta...
Poznaj nasze realizacje
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oddajemy do Państwa dyspozycji wyspecjalizowanych pracowników w zakresie instalacji audiowizualnych. Współpraca z pracowniami architektonicznymi pozwala nam na realizację najśmielszych projektów naszych klientów. Jesteśmy w stanie zrealizować każde powierzone nam zadanie, od prostego podłączenia kliku komponentów u klienta, po skomplikowane, wieloetapowe projekty. Ogranicza nas tylko Państwa wyobraźnia.